Image Hosted by ImageShack.us
Polski Portal Babo Violent 2

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusja na temat ligi
Autor Wiadomość
SaRcaStiC 
Nabijacz Postów

Wysłany: 2008-07-31, 22:31   

Pytam się was obu o co wam chodzi! xD I nie chcę słyszeć o Afryce ani o matce Epcia! xD

EpilepTiQe! 
Pwner Poser

Wysłany: 2008-08-03, 02:00   

SaRcaStiC napisał/a:
Pytam się was obu o co wam chodzi! xD I nie chcę słyszeć o Afryce ani o matce Epcia! xD

Ja nic nie mam do FoQsa, ale nie lubię jak ktoś mnie prowokuje. Może jakieś kompleksy, uczucie bycia ciągle atakowanym, lub coś zupełnie innego sprawiają, że chłopak jest zagubiony i szuka oddechu, wyżycia się w internecie. Jasne, konstrukcja 'zawołaj mamę' czy 'spytaj mamy' do grzecznych czy inteligentnych z pewnością się nie zalicza, ale mniejsza o to, ja wybaczam FoQsowi wszelkie jego zaczepki rozumiejąc trudną sytuację nastolatka, jego problemy, lęki, traumy (kto wie?) i uważam temat za zamknięty. Nie będę oceniał tu poziomu intelektualnego poszczególnych osób, bo jestem człowiekiem grzeczniejszym i łaskawszym dla bliźnich od nielubianego przez was Ulissesa, który wytykając wam błędy (a czasem wręcz głupotę) stał się czarną owcą wśród polskich graczy (powód dla którego Uliss jest inny pozostawiam do rozważań każdemu w głębi własnego umy... hmm... tego co prawdopodobnie mieści się w waszych głowach). Jeżeli rozumiecie o co mi chodzi będziemy dobrymi przyjaciółmi, jeśli zrozumiecie to opacznie, hmm... będzie tak jak się spodziewałem, potwierdzicie swoją (dość popularną, zwłaszcza w Polsce) cechę. Nie zamierzam zabiegać o wasz szacunek czy przyjaźń i będę oceniał ludzi według własnej miary. Tylko moje dobre wychowanie i znajomość języka ojczystego sprawia, że nie przeczytacie dosłownie tego, co o was myślę mając niedostateczny poziom hmm... rozumienia języka ojczystego (a przede wszystkim niedostatecznie rozwinięty rozum, który jest głównym aspektem, a zarazem deficytem adresatów mojej wypowiedzi).

A jak nie rozumiecie, to nie wiem, spytajcie może mamę?!

pozdrawiam, kochający Was ponad wszystko Epi ;]

SaRcaStiC 
Nabijacz Postów

Wysłany: 2008-08-03, 20:30   

EpilepTiQe! napisał/a:
pozdrawiam, kochający Was ponad wszystko Epi ;]

My też Cię kochamy, Epciu xD

Wracając do tematu: nigdy nie sądziłem, że tournamenty "z jednym gunem" mogą odnieść tak wielki sukces :p. Trzeba zrobić jakiś podobny turniej z innymi gunami w przyszłości :>.

Kikut 

Wysłany: 2008-08-03, 21:28   

Cytat:
Trzeba zrobić jakiś podobny turniej z innymi gunami w przyszłości .

O detale to się nie martw, admini wcale nie próżnują (dobra, kogo ja będę oszukiwał? xD) i robią już zarysy kolejnego turnieju. ^^ Narazie jest jedna liga i chyba wiekszość jest syta : ) (Mam nadzieję xD)

EpilepTiQe! 
Pwner Poser

Wysłany: 2008-08-03, 22:36   

pomysł grania turnieju 1v1 inną bronią niż sniper rifle nie jest chyba jednak trafny...

SaRcaStiC 
Nabijacz Postów

Wysłany: 2008-08-04, 00:19   

Czemu? Przecież był już turniej 1v1 na SMG (patrz: forum babo EU) i sprawdził się całkiem całkiem... ;>

EpilepTiQe! 
Pwner Poser

Wysłany: 2008-08-06, 00:05   

SaRcaStiC napisał/a:
Czemu? Przecież był już turniej 1v1 na SMG (patrz: forum babo EU) i sprawdził się całkiem całkiem... ;>

po prostu mi zaufaj, wśród społeczności babo.prv.pl coś takiego nie wyjdzie.

SaRcaStiC 
Nabijacz Postów

Wysłany: 2008-08-06, 11:17   

Spróbować zawsze można, nie? xD W razie czego, można jeszcze zrobić BRC (mapki teraz robię, "trochę" się odwlekł ten turniej, młehehee xD)

Cursed 

Wysłany: 2008-08-12, 20:46   

Proszę nię wykreślić z ligii, gdyż kończę z grą w bv2 :P Życze wszystkim miłej gry i powodzenia w zdobywaniu fragów :mrgreen:

Kikut 

Wysłany: 2008-08-12, 21:07   

Wykreślony nie będziesz, gdyż rozegrałeś regulaminowe minimum, także będziesz w ogólnej punktacji, najwyżej nie zagrasz już więcej :) Szkoda, że opuszczasz Babo, ale ta gra ma to do siebie, że ludzie często do niej powracjają, więc kto wie czy Ty także nie wrócisz :D

kamilpolok2 

Wysłany: 2011-07-29, 17:37   

a kiedy będzie następna liga snajperów???

Kikut 

Wysłany: 2011-07-31, 00:02   

Już dawno ustalono, że taka liga przy nikłym zainteresowaniu i niewielkiej społeczności polskiej oraz jej zaangażowaniu nie ma racji bytu w obecnej formie. Obecnie mogła by się utrzymać jedynie przy zasięgu kontynentalnym. Dlatego też polecam wszelkie turnieje organizowane na EuroBabo. Bierze w nich udział większa liczba graczy i ciągle coś się dzieje :).

Odpowiedz do tematu