Image Hosted by ImageShack.us
Polski Portal Babo Violent 2

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kikut
2008-05-15, 18:30
Zabawki
Autor Wiadomość
x_X 
vice lider TGF

Wysłany: 2007-10-07, 13:56   Zabawki

tak sobie pomyślałem że jeśli ma być to portal dla starych wymiataczy jak i początkujących dam opis broni jaki kiedyś przygotowałem niestety yoyo zamknęło forum gdzie miałem tutoriala więc jeśli będzie potrzeba to napisze nowego. wstawiam to tu aby nanieść poprawki jakie wam się nasuną opsiy sa troche zagmatwane bo pisane zazwyczaj późno w nocy:

Shotgun

Broń potężna ale jedynie na bliski kontakt na odległość to raczej zaczepne. Magazynek mieści 6 pocisków (można zmienić w ustawieniach serwera).

How to kill by shotgun

Główny atut broni to możliwość zabicia jednym strzałem, dużym minusem jest czas reloadu zarówno jednego pocisku czy całego magazynku podczas którego możemy jedynie używać noży. Broń krótko dystansowa najlepiej chować się zza rogi by zabić nadchodzącego wroga nim ten zdąży coś zrobić. Na otwartych przestrzeniach jesteśmy łatwym celem dla SMG czy DMG nie wspominając o snajperach. Strzelając z niego trzeba lekko uprzedzić ruch wroga wystarczą małe lagi a nasze szanse na trafienie gwałtownie spadają, używanie shotgunu przy średnich lagach mija się z celem ponieważ każde chybienie może kosztować nas życie, najlepiej przerzucić się wtedy na broń automatyczną. Flamerthrow jeśli juz jesteśmy w zasięgu nie ucikać zbliżyć się i jednym pewnym strzałem go zabić wystarczająco szybko by przeżyć i żeby na pewno zginoł jeśli już sie cofamy rzucić napalm często w własnym ogniu go nie zobaczą.

Reload

Po wystrzeleniu jednego pocisku jeśli tylko mamy chwile należy wystrzelać resztę by później brak jednego pocisku stał się dla nas zgubny. Jeśli leży koło nas inna broń można ja wykorzystać do bezstrzałowego reloadu co nie zdradzi naszej pozycji i pozwoli oszczędzić trochę czasu wystarczy podnieść inną bron i ponownie shotgun bedzię on od razu full, najlepszym rozwiązaniem jest podnieść inny shotgun tzw. "zdobyczny" (jeśli jesteśmy na obronie można podnosić ten sam co jakiś czas by nie znikł)

Graned and enviroment

Rogi i wąskie wyjścia to jest doskonałe miejsce by się zaczaić na swego wroga najlpiej obierać takie miejsca by ten musiał się zbliżyć na tyle blisko by go zabić jednym strzałem lub mocno okaleczyć. Gdy po drugiej stronie rogu jest również osoba władająca dwururką można czekać aż ona po nas przyjdzie albo samemu zaatakować (w zalerzności od sytułacji w grze) tu liczy się refleks i silne nerwy by nie wystrzelić za wcześnie. Jeśli jest możliwość można użyć granatu aby go zmusić do ataku na nas rzucając tak by odciąć drogę ucieczki i zranić jeśli nie zaatakuje może zginać lub być o wiele słabszy, ale nie warto się pochopnie na niego wtedy rzucać bo po jednym celnym strzale staniemy się dla niego apteczką.

How to kill someone whit shotgun

To jak zabić kogoś z shotgunem uzależnione jest od tego co leży w naszych łapach.

Automaty
SMG DMG CG najlepiej zachować bezpieczna odległość ostrzeliwując wroga jeśli jest mało miejsca a on się zabunkrował za murem należy go wygonić granatem i wystrzelac na wolnym powietrzu. Jeśli powyższe nie zadziała zbliżamy się do krawędzi przeszkody ostrzeliwując go by ten nie mógł się wychylić i nas trafić gdy będziemy wystarczająco blisko postanowi nas zabić wtedy można go podpalić i z uśmiechem na ustach patrzeć jak sie smaży :evil: CG granatem odrzucamy decydenta od rogu i wpadamy tam by szybka seria go zabić liczy się celność i szybkość

Flamerthrow
Podczas bezpośredniego ataku uważać na napalm wroga, można lekko manewrować by nie dostać centralnego strzału w ogniu trudno jest wycelować wiec mamy duże szanse.

Snajperka
To chyba wiadomo zabić zanim dojdzie do ciebie nie obawiać się z daleka nie wiele zrobi.

Photon
Nie do końca wiem ale chyba strzelać tak by nie mógł wyjść i odsunąć się na tyle by nie zabił jednym strzałem

Bazooka
Nie stosować bo Cię znajdzie zabije a potem nasra na zwłoki. A tak naprawdę strzelać w pobliskie mury i modlić się by zginął od strzału zachowując odległość umożliwiającą ucieczkę ostrzeliwując się po ścianach

SMG/DMG

Single machinegun czyli pojedynczy karabin automatyczny, zasięg nieograniczony, brak magazynku strzelamy do woli bez przerwy nie zagrzewa się ani nic. Celność dość duża nowe babo przyniosło poprawę siły obecnie 10 trafień zabija (wcześniej 10-11).

Dual machinegun czyli podwójny karabin automatyczny, właściwości jak Smg, lecz o większym rozrzucie nić ona dobra na ogień zaporowy czy ogólne ostrzeliwanie przy większych odległościach trudniej omijać pociski które są wszędzie z bliska też bardzo niebezpieczna nie trzeba tak dokładnie celować jak przy SMG

How to kill by SMG/DMG

Aby zabić najlepiej okrążać wroga ale nie płynnie by ten nie mógł w nas wycelować ta strategia pasuję również do DMG. Broń ma dość duże skupienie wiec nie można nią strzelać na opak precyzyjne celowanie będzie procentować szybkim zabijaniem. Broń dobra na średni dystans przy większym jest łatwiej unikać pocisków.

Graned and enviroment

Wolne powietrze i otwarte przestrzenie ułatwiają manewry. Granaty rzucamy tak by ograniczyć naszemu celowi pole manewru lob odciąć go od nas jeśli posiada broń krótkiego zasięgu np: Flamer Throw.

How to kill someone whit SMG/DMG

To jak zabić kogoś z SMG uzależnione jest od tego co leży w naszych łapach.

Automaty
SMG DMG CG to co wyżej, CG zaprzeć sie o jakąś ścianę i ostrzeliwać przemieszczając się wzdłuż ściany by nie być nieruchomym celem.

Flamerthrow
Podczas bezpośredniego ataku uważać na napalm wroga, można lekko manewrować by nie być łatwym celem.

Snajperka
To chyba wiadomo zabić zanim dojdzie do ciebie SMG/DMG ma nieograniczony zasięg wiec może nas trafić jeśli ma trochę wyczucia, DMG duzy rozrzu spowoduje że jeśli sie za czym nie ukryjemy mamy większe szanse na oberwanie ale rzadziej.

Photon
Strzelac tam gdzie wy byście poszli mając SMG/DMG

Bazooka
Nie stosować bo Cię znajdzie zabije a potem nasra na zwłoki. A tak naprawdę strzelać w pobliskie mury i modlić się by zginął od strzału zachowując odległość umożliwiającą ucieczkę ostrzeliwując się po ścianach, oddalać się za ściany tak zeby samemu się nie ranić strzelajac
Ostatnio zmieniony przez x_X 2008-03-01, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  

M@rek1992
To ja daje życie

Wysłany: 2007-10-10, 14:30   

Do DMG - Zabija 8 strzałami :-)

Borys 
Borys

Wysłany: 2008-02-29, 17:10   

zgadzam się z tobą ;");-) ;");-) ;");-) ;");-) ;");-)

banan 
Administrator

Wysłany: 2008-02-29, 20:57   

Może coś więcej z siebie wydusisz?

FoQs 

Wysłany: 2008-03-01, 20:06   

x_X napisał/a:
(jednak dzięki "latarką" można się przed nimi ratować w pore)

Przydałoby się trochę odświeżyć...

x_X 
vice lider TGF

Wysłany: 2008-03-01, 22:12   

wow ktoś to czyta ^^

*(DM)*Tiger* 
Admin DM

Wysłany: 2008-03-02, 16:40   

No x_X niezle sie rospisałes ze chciało ci sie tyle pisać nie zawsze chce sie czytać a co dopiero pisac

drakoola 
NbZ

Wysłany: 2008-03-02, 20:22   

Dzieki temu widac jak sie x_X bardzo angazuje ;)

FoQs 

Wysłany: 2008-03-03, 09:02   

x_X napisał/a:
wow ktoś to czyta ^^

CZytam czytam bo jestem ciekaw co tu napisałeś :)

jacek 
noob 4 ever xd

Wysłany: 2008-03-06, 22:41   

Może coś o snajperce :mrgreen:

*(DM)*Tiger* 
Admin DM

Wysłany: 2008-03-07, 20:48   

Interesuje mnie osobiście ostatnio tylko SubMachine gun

Odpowiedz do tematu